Orarul sesiunii de iarnă, decembrie 2020

02.12.2020

Orarul sesiunii de iarnă, decembrie 2020

Joi, 10 decembrie 2020

Ora Clasa Disciplina de studiu Sala
09.15 - 10.45 X R Matematică 19
09.30 - 11.00 XI R Limba engleză 28
09.30 - 11.00 XI U Istoria românilor și universală 20

Vineri, 11 decembrie 2020

Ora Clasa Disciplina de studiu Sala
09.30 - 11.00 X U Chimie 28
09.30 - 11.00 XII R Limba și literatura română 19
09.30 - 11.00 XII U Istoria românilor și universală 20

Luni, 14 decembrie 2020

Ora Clasa Disciplina de studiu Sala
09.40 - 10.20 II J Limba română 7
09.40 - 10.20 II L Limba română 10
09.40 - 10.20 III I Limba română 11
09.20 - 10.00 III.S.1 Limba română 4
12.45 - 13.25 III.S.2 Limba română 4
09.20 - 10.00 IV.1 Matematică 17
12.45 - 13.25 IV.2 Matematică 17
09.45 - 10.30 V.1 Limba și literatura română 31
09.45 - 10.30 V.2 Limba și literatura română 30
09.00 - 09.45 VI.1 Istoria românilor și universală 25
09.00 - 09.45 VI.2 Istoria românilor și universală 27
08.45 - 09.30 VII.1 Fizică 22
09.45 - 10.30 VII.1 Geografie 22
09.00 - 09.45 VII.2 Fizică 6
10.00 - 10.45 VII.2 Geografie 6
09.15 - 10.00 VIII.2 Limba și literatura română 34
10.15 - 11.00 VIII.2 Chimie 34
09.15 - 10.00 VIII.3 Limba și literatura română 33
10.15 - 11.00 VIII.3 Chimie 33
09.00 - 09.45 IX.1 Biologie 37
10.00 - 10.45 IX.1 Limba și literatura română 37
11.00 - 11.45 IX.1 ESS Informatică / Lecție matematică 24 / 37
12.00 - 12.45 IX.1 Lecție matematică / ESS Informatică 37 / 24
09.15 - 10.00 IX.2 Biologie 18
10.15 - 11.00 IX.2 Limba și literatura română 18
13.15 - 14.00 IX.2 ESS Informatică / Lecție limba rusă 24 / 18
14.15 - 15.00 IX.2 Lecție limba rusă / ESS Informatică 18 / 24
09.15 - 10.45 X R Biologie 19
09.30 - 11.00 XI R Matematică 28
10.30 - 12.00 XI U Literatura universală 20

Marți, 15 decembrie 2020

Ora Clasa Disciplina de studiu Sala
09.40 - 10.20 II J Limba engleză 7
09.40 - 10.20 II L Limba engleză 10
09.40 - 10.20 III I Științe 11
09.20 - 10.00 III.S.1 Științe 4
12.45 - 13.25 III.S.2 Științe 4
09.20 - 10.00 IV.1 Limba română 17
12.45 - 13.25 IV.2 Limba română 17
09.45 - 10.30 V.1 Istoria românilor și universală 31
09.45 - 10.30 V.2 Istoria românilor și universală 30
09.00 - 09.45 VI.1 Limba engleză 25
09.00 - 09.45 VI.2 Limba engleză 27
08.45 - 09.30 VII.1 Matematică 22
09.00 - 09.45 VII.2 Matematică 6
09.15 - 10.00 VIII.2 Fizică 34
10.15 - 11.00 VIII.2 Istoria românilor și universală 34
09.15 - 10.00 VIII.3 Fizică 33
10.15 - 11.00 VIII.3 Istoria românilor și universală 33
09.00 - 09.45 IX.1 Matematică 37
09.15 - 10.00 IX.2 Matematică 18
09.30 - 11.00 X U Limba și literatura română 28
09.30 - 11.00 XII R Limba engleză 19
09.30 - 11.00 XII U Limba engleză 20

Miercuri, 16 decembrie 2020

Ora Clasa Disciplina de studiu Sala
09.40 - 10.20 II J Matematică 7
09.40 - 10.20 II L Matematică 10
09.40 - 10.20 III I Limba engleză 11
09.20 - 10.00 III.S.1 Limba engleză 4
12.45 - 13.25 III.S.2 Limba engleză 4
09.20 - 10.00 IV.1 Științe 17
12.45 - 13.25 IV.2 Științe 17
09.45 - 10.30 V.1 Matematică 31
09.45 - 10.30 V.2 Matematică 30
09.00 - 09.45 VI.1 Limba și literatura română 25
09.00 - 09.45 VI.2 Limba și literatura română 27
08.45 - 09.30 VII.1 Limba engleză 22
09.45 - 10.30 VII.1 Limba și literatura română 22
09.00 - 09.45 VII.2 Limba engleză 6
10.00 - 10.45 VII.2 Limba și literatura română 6
09.15 - 10.00 VIII.2 Limba engleză 34
10.15 - 11.00 VIII.2 Biologie 34
09.15 - 10.00 VIII.3 Limba engleză 33
10.15 - 11.00 VIII.3 Biologie 33
09.00 - 09.45 IX.1 Fizică 37
10.00 - 10.45 IX.1 Geografie 37
09.15 - 10.00 IX.2 Fizică 18
10.15 - 11.00 IX.2 Geografie 18

Joi, 17 decembrie 2020

Ora Clasa Disciplina de studiu Sala
09.40 - 10.20 II J Științe 7
09.40 - 10.20 II L Științe 10
09.40 - 10.20 III I Matematică 11
09.20 - 10.00 III.S.1 Matematică 4
12.45 - 13.25 III.S.2 Matematică 4
09.20 - 10.00 IV.1 Limba engleză 17
12.45 - 13.25 IV.2 Limba engleză 17
09.45 - 10.30 V.1 Limba engleză 31
09.45 - 10.30 V.2 Limba engleză 30
09.00 - 09.45 VI.1 Geografie 25
09.00 - 09.45 VI.2 Geografie 27
09.45 - 10.30 VII.1 Istoria românilor și universală 22
10.00 - 10.45 VII.2 Istoria românilor și universală 6
11.15 - 12.00 VIII.2 Informatică / Matematică 24 / 34
12.15 - 13.00 VIII.2 Matematică / Informatică 34 / 24
09.15 - 10.00 VIII.3 Informatică / Matematică 24 / 33
10.15 - 11.00 VIII.3 Matematică / Informatică 33 / 24
09.00 - 09.45 IX.1 Limba engleză 37
10.00 - 10.45 IX.1 Istoria românilor și universală 37
09.15 - 10.00 IX.2 Limba engleză 18
10.15 - 11.00 IX.2 Istoria românilor și universală 18
09.15 - 10.40 X R Chimie 19
09.30 - 11.00 XI R Informatică 28
09.30 - 11.00 XI U Biologie 20

Vineri, 18 decembrie 2020

Ora Clasa Disciplina de studiu Sala
09.45 - 10.30 V.1 Științe 31
09.45 - 10.30 V.2 Științe 30
09.00 - 09.45 VI.1 Matematică 25
09.00 - 09.45 VI.2 Matematică 27
08.45 - 09.30 VII.1 Biologie 22
09.00 - 09.45 VII.2 Biologie 6
09.15 - 10.00 VIII.2 Geografie 34
09.15 - 10.00 VIII.3 Geografie 33
09.00 - 09.45 IX.1 Chimie 37
09.15 - 10.00 IX.2 Chimie 18
09.30 - 11.00 X U Istoria românilor și universală 28
09.30 - 11.00 XII R Matematică 19
09.30 - 11.00 XII U Limba și literatura română 20